Squadron 42 pojawi się za rok lub dwa. Czy aby jednak na pewno?

Mark hamill squadron 42

Star Citizen nie wiadomo kiedy wyjdzie, a jego spin-off, Squadron 42? Za rok lub dwa!

Przy innym projekcie można byłoby się cieszyć z takiej informacji, ale w tym przypadku nie wygląda to tak kolorowo. Dlaczego? Squadron 42 Od dłuższego czasu wychodzi za rok lub dwa, więc ostatecznie ciężko określić kiedy tytuł ten faktycznie zadebiutuje. Tym razem sytuacja wygląda ponoć inaczej, bowiem Chris Roberts faktycznie koncentruje się na tym projekcie.

Squadron 42 na pewno wyjdzie przed Star Citizen – to deweloperzy gwarantują i na każdym kroku obiecują. Co prawda tytuł ten miał wyjść w 2014 roku, ale wiecie jak to bywa, COVID-19, pandemia na świecie, itd. A że to nie te czasy? Nie ma problemu, przesunięcia się przecież zdarzają! Na szczęście Chris Roberts bardzo roztropnie w 2020 roku poinformował, że gra będzie gotowa, kiedy będzie gotowa.

Mamy rok 2022 i dostajemy informację, że Squadron 42 pojawi się za rok lub dwa. Pozostawiono sobie jednak furtkę – jeśli projekt zajmie więcej czasu, wtedy studio przesunie premierę. Ostatecznie zatem wiemy, że nic nie wiemy i gra wyjdzie… kiedyś. Za to dowiedzieliśmy się, że Star Citizen raczej nie dostanie swojego „metaverse”. Ekipa ma inne rzeczy na głowie, chociaż przyznają, że od strony technologicznej nic ich nie ogranicza.

Zobacz także

3 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz