Stalowi gladiatorzy wkraczają na Arenę w Crossout!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
1 1454
Stalowi gladiatorzy wkraczają na Arenę w Crossout!

Deweloperzy ogłaszają wprowadzenie aktualizacji Steel Gladiators do postapokaliptycznej samochodowej gry akcji Crossout. Otrzymacie nowy, ograniczony czasowo tryb Arena. W Crossout rozpoczyna się także nowy sezon przepustki bojowej, ramach którego do rozgrywki trafiają nowe bronie i części pojazdów.

Arena to tryb, w którym odbywają się szybkie i zaciekłe pojedynki 3v3 niewielkich arenach. Zespół potrzebuje trzech wygranych rund do zwycięstwa w całej batalii. Na początku każdej rundy gracze mogą zmieniać swój opancerzony pojazd, by dostosować się do taktyk oponenta. Co więcej, rozgrywka może odbywać się w dwóch wersjach: Standard i Rating. 

W tej drugiej gracze mogą wspinać się po drabince rankingowej i zdobywać promocje do wyższych lig. Za dotarcie do Złotej, Srebrnej i Brązowej ligi zawodnicy otrzymają tła i emblematy wykorzystywane do personalizacji profilu, a także inne pamiątkowe nagrody. Tryb Arena będzie dostępny do 20 marca, więc korzystajcie z niego, póki jest dostępny.

Nowy sezon przepustki bojowej nazwany Steel Gladiators daje graczom szansę, by odblokować 54 nagrody. Wśród nich są ciekawe części pojazdów, jak chociażby kabina Adron, która pierwotnie miała być użyta w promach kosmicznych, ale w postapokaliptycznym świecie okazała się przydatna dla pojazdów opancerzonych. 

Najbardziej interesującym systemem broni jest prawdopodobnie dron sabotażowy SD-15 Vulture. Po wysłaniu go w wyznaczoną strefę, unosi się w powietrzu i aktywuje funkcję niewidzialności. Kiedy w pobliżu pojawia się przeciwnik, Vulture przyczepia się do jego ważnych części, próbując je zniszczyć i finalnie wybucha.

Ktoś z Was w ogóle grał w Crossout lub nadal grywa?


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube