Stalowy Świt rozpocznie się w grudniu w Fallout 76

76 steeldawn behemoth 1920

[Informacja prasowa]

Bractwo Stali planuje na grudzień powrót w Appalachy wraz z premierą aktualizacji Stalowy Świt. Zamiary grupy dowodzonej przez paladynkę Rahmani są obecnie niejasne. Pewne jest jednak, że jej członkowie po przybyciu będą potrzebowali Waszej pomocy, by zorientować się w bieżącej sytuacji w Appalachach oraz realizować swoje cele.

O Bractwie dowiecie się więcej, podejmując się wielu nowych zadań, które trafią do gry z aktualizacją Stalowy Świt. To jednak dopiero początek – w 2021 r. poznacie ciąg dalszy tej historii, realizując kolejne zadania Bractwa Stali, które udostępnione zostaną w przyszłych aktualizacjach.

Oprócz nowych zadań Stalowy Świt wprowadzi nowe postacie niezależne, lokacje i wyposażenie, a także schrony C.A.M.P., wiele nagród (w tym broń, pancerze i plany C.A.M.P.). Aktualizacja ta przywróci też wydarzenie sezonowe świątecznych spalonych oraz zaoferuje wiele dodatkowych usprawnień rozgrywki.

Jeśli posiadacie wersję PC Fallouta 76 zakupioną na Bethesda.net, możecie już teraz udać się na publiczny serwer testowy i dołączyć do playtestów, by podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi zawartości, o której wspomniano powyżej. Cóż poza tym?

Halloween tuż za rogiem, a to oznacza, że najwyższy czas, aby odkurzyć swoje najbardziej przerażające kostiumy i maski, a później wyruszyć, by zbierać słodkości i robić psoty. Czy istnieje lepszy sposób na pochwalenie się swoim najstraszliwszym, najzabawniejszym lub najdziwniejszy kostium niż dołączenie do radosnej parady i krążenie po mieście w towarzystwie kumpli z Appalachów (i być może kilku robotów?). Zgadza się – sezonowe wydarzenie parady Fasnacht powraca w tym roku w halloweenowy weekend!

Od 29 października możecie udać się do Helvetii, aby co godzinę rozmawiać z mistrzem ceremonii i rozpoczynać wydarzenie. Dołączcie do innych mieszkańców Appalachów w odnajdowaniu i asystowaniu obowiązkowym protektronom w przygotowaniach do fasnachtowej zabawy – zapewnicie oprawę muzyczną, wybierzecie idealne dekoracje, pozbędziecie się szkodników i nie tylko!

Pomóżcie robotom w ukończeniu ich zadań nim zabraknie czasu, a zbiorą się w centrum miasta i rozpoczną paradę. Strzeżcie ich pochodu, a zwiększycie szanse na zdobycie rzadkich nagród za każdego protektrona, który przetrwa do zakończenia parady. Dzięki temu zdobędziecie m.in. fasnachtowe maski, którymi można się wymieniać.

Zabawa rozpocznie się 29 października i potrwa do 2 listopada.

Zobacz także

2 komentarzy