Stampede: Racing Royale to gokarty dla 60 graczy

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
2 1143
Stampede: Racing Royale to gokarty dla 60 graczy

Stampede: Racing Royale to gokartowy battle royale, w którym jednocześnie rywalizować będzie mogło aż 60 graczy. Deweloperzy z Sumo Leamington i wydawca – Secret Mode – przygotowują się do zaplanowanej na lato premiery w Xbox Game Preview i Steam Early Access, a z tej okazji oddali w ręce graczy specjalny trailer.

Stampede: Racing Royale jest już dostępne w usłudze Xbox Insider, z czego mogą skorzystać prawdziwi fani zmagań na torach. Użytkownicy PC powinni trzymać ręce na pulsie, gdyż wkrótce na karcie Steam gry pojawi się informacja o nadchodzących testach. To najlepsza szansa na zdobycie wprawy przed oficjalną premierą.

W trakcie zabawy w szranki stanie ze sobą 60 graczy, którzy zmierzą się w trzyrundowych eliminacjach, a zabawę o najwyższe stawki zakończy wyłaniający zwycięzcę finał. Zmagania obejmują klasyczne gokartowe wyścigi na pomysłowo zaprojektowanych torach oraz bitwy, podczas których gracze zamknięci są na pełnych power-upów arenach.

Stampede: Racing Royale będzie dostępne w Early Access na Steam oraz na konsolach Xbox Series S/X już latem, a w przyszłości gra pojawi się również na innych platformach.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube