Star Trek Online: Rise Of Discovery już dostępne na PC

1

Star Trek Online: Rise of Discovery jest już dostępne na komputerach PC – a już 18 czerwca trafi również na konsole Xbox One i PlayStation 4. Najnowsza aktualizacja do tej darmowej gry MMORPG osadzonej kontynuuje wątek fabularny ze Star Trek: Discovery.

Gracze w Star Trek Online będą mogli cofnąć się w czasie i wejść na pokład U.S.S. Buran, gdzie napotkają na kapitana Gabriela Lorcę oraz oficer Ellen Landry z serialu. W ramach Rise of Discovery kapitanowie będą mieli okazję poznać wstrząsający ciąg wydarzeń, który ostatecznie wpłynął na los tych zniewalających postaci w pierwszym sezonie Star Trek: Discovery.

Aktualizacja wprowadza również zupełnie nową reputację i globalną aktualizację usuwającą ograniczenia poziomowe dla wszystkich statków premium 6 rzędu – zarówno na komputerach PC, jak i na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Po raz pierwszy w historii, gracze będą mogli latać statkami premium skalującymi się do poziomu ich postaci.

Wszystkie operacje oddziałów specjalnych („Task Force Operations") będą teraz posiadać zaawansowane („Advanced") i elitarne („Elite") wersje, które wprowadzono w ramach wsparcia dla nowej reputacji oraz które będą nagradzać odznakami legend Discovery („Discovery Legend Marks").

Zobacz także

0 komentarzy