Star Trek Online wkracza do wymiaru Mirror of Discovery na konsolach

F73af98fc14b88d5b577947fd99c15381546998907

Perfect World Europe B.V. i Cryptic Studios ogłosili, że Mirror of Discovery jest już dostępne w Star Trek Online na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Konsolowi gracze mogą pobrać tę najnowszą aktualizację do darmowej gry MMORPG Star Trek, by odkryć los kapitan Killy z Imperium Terrańskiego z popularnego serialu telewizyjnego produkcji CBS – Star Trek: Discovery.

Gracze na Xbox One i PlayStation 4 mają okazję stawić czoła samej przywódczyni I.S.S. Discovery w jednej z zupełnie nowych misji, które mają miejsce wewnątrz uniwersum znanego ze Star Trek: Discovery. Mirror of Discovery wprowadza również ekscytującą aktualizację do systemu operacji oddziałów specjalnych („Task Force Operation System") oraz specjalne wyzwania – a wszystko to, aby uczcić rocznicę Star Trek Online.

W kilka tygodni po premierze, na konsolach Xbox One i PlayStation 4 zaktualizowany zostanie również system osiągnięć osobistych („Personal Endeavor System"). Kapitanowie, którzy często korzystają z udogodnień tego systemu mogą teraz wykonywać unikalne dzienne wyzwania, by zapewnić sobie premie do najróżniejszych zdolności bitewnych dla wszystkich postaci na koncie.

Co więcej, konsolowi gracze będą teraz mogli brać udział w misji Pahvo Dissension – zupełnie nowej operacji oddziałów specjalnych, w której kapitanowie powrócą na Pahvo, by stawić czoła następstwom wydarzeń z Mirror of Discovery.

Zobacz także

0 komentarzy