Star Wars Galaxies EMU zamknął swój oryginalny serwer

Dodany przez guru 3 miesiące temu
1 915
Star Wars Galaxies EMU zamknął swój oryginalny serwer

SWGEMU to obok Star Wars Galaxies Legends oraz Star Wars The Old Republic jedyny działający MMORPG na podstawie Gwiezdnych Wojen.

Należy go jednak traktować jako fanowski twór, może nawet prywatny serwer, chociaż trudno w tym przypadku mówić o czymś “nielegalnym”, jeśli oryginalne Star Wars Galaxies zostało zamknięte… jedenaście lat temu. SWGEMU ma jeszcze jedną zaletę – jest wolny od Pay2Win i agresywnych mikrotransakcji.

Wiecie już, czym jest ta gra, więc teraz przejdźmy do rzeczy…

SWGEMU przez długie lata był oparty na serwerze “Basilisk”, jednak po otwarciu nowego świata (“Finalizer” – 10 miesięcy temu) większość fanów przerzuciła się właśnie tam, pozostawiając “Basilisk” na pożarcie.

Twórcy SWGEMU zamknęli klasyczny serwer, przenosząc jednak pozostałe postacie na “Finalizera”, aby tam kontynuowali przygodę.

Byłeś dla nas dobrym serwerem. W szczęściu i w nieszczęściu! Pomogłeś nam rozwiązać wiele błędów i exploitów. Wielu graczy przez lata nazywało cię domem. Dziękujemy!

A gdyby ktoś pytał, ile osób gra w SWGEMU – odpowiadamy: w godzinach szczytu “Finalizer” ma 600-1200 osób online, co jest bardzo, ale to bardzo dobrym wynikiem.

Zagracie TUTAJ.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube