Star Wars The Old Republic kończy z RAF-em!

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
2 4286
Star Wars The Old Republic kończy z RAF-em!

27 kwietnia rozpocznie się wycofanie programu RAF (Refer-a-Friend) ze Star Wars The Old Republic.

Powód jest banalnie prosty. RAF od dawna przestał spełniać swoją podstawową rolę. Zamiast zachęcać ludzi do gry czy wspólnej zabawy ze swoim “poleconym” przyjacielem, był obiektem exploitu ze strony bogatych graczy.

Bogaci gracze ogłaszali się na czacie gry i płacili grube miliony za to, żeby nowy graczy lub nowy subskrybent skorzystał z jego Referral Linka.

Był to niezły zastrzyk gotówki dla nowych osób (jeśli ogłaszający był uczciwy), chociaż znajdowali się i tacy, którzy oszukiwali/scamowali nowych i niedoświadczonych graczy SWTOR.

Przykład:

Dlaczego zamykamy program? Ci, którzy grają w naszą grę od lat i używają programu, rozumieją, że obecnie RAF nie do końca spełnia ten cel.

Nie ma bezpośrednich planów zastąpienia programu RAF. Chcemy naprawdę poświęcić trochę czasu, aby ocenić, co stary system zrobił dobrze, a co źle i co będzie najbardziej sensowne, aby osiągnąć cele programu RAF w dzisiejszej grze.

Co dalej? Nic. BioWare nie ma obecnie planu zastąpienia RAF-u innym systemem.

Star Wars The Old Republic to obecnie jeden z najpopularniejszych MMORPG. To także drugi najlepiej oceniany tytuł Massively Multiplayer Online na Steamie.

Zagracie TUTAJ.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube