Star Wars: The Old Republic przechodzi dziś na prawdziwe F2P. Znikają największe ograniczenia!

Dodany przez guru prawie 5 lat temu
13 11278
Star Wars: The Old Republic przechodzi dziś na prawdziwe F2P. Znikają największe ograniczenia!

Kiedy w 2012 roku BioWare i EA Games zmieniły model płatności, Star Wars: The Old Republic nie przeszedł we Free-To-Play, ale Freemium. Darmowi użytkownicy dostali okrojoną i naszpikowaną wieloma ograniczeniami wersję. 

Co prawda w następnych latach pozbywano się kolejnych blokad, ale dopiero teraz – 16 lipca 2019 roku - możemy powiedzieć, że SWTOR oficjalnie przeszedł na F2P. 

Dzisiejsza obiecana aktualizacja usuwa z kont F2P i Preferred (czyli takich, które wydały więcej niż 5 dolarów)  największe i najbardziej inwazyjne ograniczenia, które skutecznie utrudniały zabawę. 

Limit kredytów (in-game'owej waluty) dla tych kont rośnie do 1,000,000. Znikną też limity na szybkie podróżowanie oraz Medical Probes (pozwalające odrodzić się w miejscu śmierci). Największy wpływ na rozgrywkę będzie miał jednak... dodatkowy Quickbar, który był dotąd dostępny wyłącznie dla subskrybentów. Teraz to się zmieni i konta Free i Preferred zyskają jeszcze więcej miejsca na skille.

Trudno uwierzyć, ale Star Wars: The Old Republic rzeczywiście staje się teraz dobrym i w miarę uczciwym miejscem do grania. SWTOR śmiało możemy umieszczać w tym samym rzędzie, co inne F2P-ki z Item Shopem i mikrotransakcjami.

A przypominamy tylko, że mowa o najdroższym MMORPG w historii, którego budżet wyniósł ~200 mln dolarów. 

Zagracie TUTAJ


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube