Star Wars: The Old Republic zapowiada nowy dodatek – Onslaught

Malgus tau corelia 02

Zakładam, że większość z Was oglądała wczoraj „trailer” Jedi: Fallen Order od studia Respawn. Mimo, że wydawcą jest EA, to zapowiedziano brak multiplayera oraz mikrotranskacji, więc raczej już o tym tytule na portalu nie przeczytacie. Niemniej to nie jedyna gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen, dlatego łapcie informacje o nowym dodatku do Star Wars: The Old Republic.

Rozszerzenie Onslaught zadebiutuje we wrześniu tego roku. Nowości dostępne będą za darmo dla osób opłacających subskrypcję. W ramach rozszerzenia otrzymamy nową rasę, Nautolans, wyższy maksymalny poziom oraz ponowną koncentrację fabuły na konflikcie pomiędzy Republiką oraz Imperium. Sami zdecydujemy, czy pozostaniemy lojalni swojej frakcji, czy będziemy ją sabotować od środka.

Nowy Flashpoint dostępny będzie w świecie rozdartym przez konflikt, który powinien graczom SW: TOR być dobrze znany. Tak, powrócimy na Corellię. Nową Operację wykonamy w dżungli Dxun, czyli największym księżycu planety Onderon, którą również zwiedzimy. Spodziewać się można reworku itemizacji oraz sporej ilości nowych umiejętności.

Pojawi się również Mek-Sha, czyli skrzyżowanie galaktyki. To specjalna stacja oraz dom dla smugglerów, piratów, najemników, handlowców, czy też różnego rodzaju sierot kosmosu. Służyć będzie za punkt w którym będzie można spotkać wszelakich typków spod ciemnej gwiazdy i dokonać niebezpiecznych, ale opłacalnych interesów.

Więcej informacji znajdziecie tutaj

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Ssssss

Kalendarz