Starcraft II trafił do sprzedaży!!!

Missing

 Najbardziej wyczekiwana gra tego roku, właśnie trafiła do sprzedaży. O kim mowa? Oczywiście o najnowszym dziele Blizzarda - Starcraft II. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że druga część przejmie "pałęczkę" po jedynce i stanie się najlepszą strategią wszech czasów. W Polsce gra kosztuje 199 złotych i można ją nabyć w większości sklepów komputerowych, zarówno w zwykły sposób (idź i kup) jak i za pośrednictwem dystrybucji elektronicznej. 

Mimo że cena jak na warunki polskie jest arcy-wysoka to napewno SCII stanie się jedną z najlepiej sprzedajacych w kraju. Jako ciekawostkę dodam fakt, że w samej Ameryce Północnej zamówiono... 800 tysięcy pre-orderów na drugą część Starcrafta. Robi wrażenie.
Każdy chyba potwiedzi, że Starcraft II jest grą wyjątkową i zasługuje na specjalne przywileje. Na całym świecie odbyły się całonocne imprezy, które miały zachęcić graczy do kupienia gry. Zdjęcia z takich imprez możecie zobaczyć pod tym adresem.
 
Kilka dni temu ruszyła oficjalna strona SC II w języku polskim. Znajdziemy na niej wszystkie informacje o dziele Blizzarda. Od instrukcji i informacji o rasach po sklep, forum i pomoc dla graczy. 

Zobacz także

0 komentarzy