Start darmowej wersji EverQuest 2!

Dodany przez guru prawie 13 lat temu
5 5022

 Od kilkunastu godzin możemy już grać w darmową wersję bardzo popularnego MMO - EverQuest 2, oznaczoną podtytułem Extended. Nie oznacza to jednak, że Sony Online Entertainment całkowicie zrezygnowało z systemu płatności - wręcz odwrotnie. Jednocześnie działają zarówno serwery płatne, jak i te niewymagające miesięcznego abonamentu. 

 
Oczywiście nie oczekujmy rewolucji, bo jak wszystkie gry "freemium" musimy się liczyć z poważnymi utrudnieniami. Nie dość, że maksymalny poziom postaci dla darmowych graczy wyznaczono tylko na 80, to nie uzyskamy dostępu do najnowszych dodatków, w tym najnowszego czyli - Sentinel's Fate. Pozostałe ograniczenia dotkną mniej ważne aspekty gry, takie jak: limit postaci i złota oraz komunikacja tylko na wybranych kanałach chata. Poniżej przedstawiam szczegółową tabelkę różnić pomiędzy użytkownikami "free", a "premium". 
 
 
Mimo wszystko zachęcam do zagrania w EQ2, bo jest to jedna z lepszych gier MMO na rynku. Swego czasu był to poważny konkurent dla World of Warcraft, jednak liczne problemy i "zła" polityka Sony Online Entertainment sprawiły, że studio musiało podjąć drastyczne środki, by utrzymać tytuł "na nogach".
 
Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem
 
Na koniec zapraszam do obejrzenia krótkiego gameplay'a.
 
 
 

5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube