Startuje beta multiplayera CoD: Modern Warfare na PS4, niedługo również na PC

Ezgif.com webp to jpg

Beta trybu multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare rozpoczęła się już wczoraj na PlayStation 4, ale tylko dla tych osób, które złożyły zamówienie pre-orderowe na grę. Jutro z kolei wrota bety otwarte zostaną dla wszystkich. PC-towcy poczekają jednak nieco dłużej

Beta Modern Warfare dostarczyć ma głębszego spojrzenia na uniwersum tryb multiplayer – włącznie z walką na bliską odległość w trybie 2v2 Gunfight, tradycyjnym 6v6 oraz doświadczeniami dla dużej ilości graczy na ogromnych mapach z dużym wyborem pojazdów. Beta zostanie rozszerzona podczas drugiego weekendu na wszystkie platformy i, po raz pierwszy w dziejach serii, będzie uwzględniała crossplay – fani na konsolach i PC będą mogli zagrać w betę Modern Warfare razem przed premierą w przyszłym miesiącu.

Gracze będą mieli dwa weekendy na dołączenie do zabawy, a podczas bety cały czas będzie się pojawiała nowa zawartość i playlisty. Harmonogram wygląda następująco:

  • Ekskluzywna beta PlayStation 4 – Weekend 1
    • 12-13 września (wczesny dostęp, PlayStation 4)
    • 14-16 września (otwarta beta, PlayStation 4)
  • Beta z testami crossplay – Weekend 2
    • 19-20 września (wczesny dostęp, PC oraz Xbox One; otwarta beta, PlayStation 4)
    • 21-23 września (otwarta beta, PlayStation 4, PC, Xbox One)

Światowa premiera Call of Duty: Modern Warfare jest przewidziana na 25 października na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. W pełni zoptymalizowana wersja PC stworzona w partnerstwie z Beenox będzie dostępna ekskluzywnie poprzez Blizzard Battle.net.

Zobacz także

5 komentarzy