STEAM bije rekordy popularności

Missing

 Mimo upływu lat, platforma STEAM ma się jak najlepiej. Świadczy o tym chociażby fakt, że w roku 2009 zanotowano ponad 25% więcej użytkowników niż rok wcześniej. Kolejnym sukcesem Valve jest przekroczenie liczby 25 milionów aktywnych kont. Brawo! Co składa się na te wyniki? 

 
Na pewno jest to zasługa elektronicznego sklepu STEAM, gdzie obecnie można kupić ponad 1000 tytułów odrębnych dla każdego kraju. Wspaniałym posunięciem było także zakupienie praw do dystrybucji Call of Duty: Modern Warfare 2. Wszyscy wiemy,.że w nowy dzieło Activision możemy zagrać tylko poprzez tę platformę, a dodając fakt, że był to jeden z najbardziej popularnych tytułów ubiegłego roku, możemy tylko sobie wyobrazić jak wzrosły obroty Valve. 
Nie możemy zapominać także o graczach krytykowanego, lecz ciągle bardzo grywalnego Couner Strike'a. To głównie dzięki tym graczom, platforma STEAM jest jedną z najlepszych i najbardziej dochodowych usług. 
 
Jako ciekawostkę dodam, że padł rekord użytkoników zalogowanych w tym samym momencie. Była to liczba 2,5 miliona, a działo się tuż przez świętami Bożego Narodzenia. 

Zobacz także

0 komentarzy