Stworzył i ukształtował Fortnite, a teraz odchodzi z Epic Games

Dodany przez PefriX 10 miesięcy temu
10 1696
Stworzył i ukształtował Fortnite, a teraz odchodzi z Epic Games

Tytuł mówi wszystko i właściwie zawiera najważniejsze informacje, które mogą Was zainteresować. Jeśli jednak z jakiegoś powodu czytacie dalej to cóż – dziękuję! Wiem, że część (większość?) z Was ma raczej krytyczne podejście do Fortnite. Co najwyżej jesteście zadowoleni, że znalazł się nowy, sieciowy tytuł, przyciągający młodszych graczy. Dzięki temu Wasze ukochane gry są wolne od dzieciarni.

Ja na Fortnite patrzę z perspektywy pewnego fenomenu na miarę League of Legends. Dlatego trochę mi szkoda, że z Epic Games odchodzi Donald Mustard, który ukształtował ten tytuł. Piastował stanowisko Chief Creative Officer i to właśnie dzięki niemu w tym battle royale było tak dużo niezwykłych wydarzeń. Pamiętacie „koncert na żywo”? Rakietę rozbijającą niebo? Wciągnięcie do czarnej dziury? Lub w ogóle powstanie idei Wyspy na której dzieją się obecne wydarzenia?!

Donald Mustard prowadził Fortnite przez tyle lat i stworzył „fabułę” do tego tytułu – o ile mogę to tak nazwać. Jasne, że dzisiaj ten battle royale nie budzi już takich emocji, niemniej swojego czasu „ekscytował wszystkich”. Chyba nikt nie odmówi Fortnite pewnej spektakularności. A za tym wszystkim stał właśnie Donald Mustard, który żegna się z Epic Games i kończy swoją 25-letnią karierę na rynku gier. Deweloper teraz skupi się na rodzinie.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube