"Sukces MU Legend przekroczył nasze oczekiwania”

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
8 6959
"Sukces MU Legend przekroczył nasze oczekiwania”

Bardzo chwytliwe bardzo i medialne słowa, które zostały umieszczone we wczorajszym liście artykule podsumowującym 2017 rok

Wszystko pięknie i fajnie, ale w tym wszystkim… zabrakło konkretów. „Sukces przekroczył nasze oczekiwania i doprowadził do otwarcia wielu serwerów w ciągu kilku kolejnych dni. Osiągnęliśmy także ważny kamień milowy: 100 000 fanów na Facebooku na całym świecie, a liczba ta nie przestawała rosnąć”.

Nadal jednak nie wiemy, ile wynosi łączna liczba zarejestrowanych użytkowników, tak samo nie wiemy, ilu jest aktywnych playerów i jak wygląda sytuacja na serwerach. Mówimy przecież o „Najlepszej Grze MMORPG 2017 roku” według czytelników naszego portalu. 

Tyle dobrego, że Webzen przyznaje się do pewnych „trudności”, które nękały MU Legend w pierwszych tygodniach od rozpoczęcia Open Bety. 

Zawsze znajdą się osoby (nie gracze), które zapominają o fair-play i zrobią wszystko, co tylko możliwe, by zyskać przewagę nie w oparciu o umiejętności, lecz uciekając się do oszustw. No i oczywiście nie uniknęliśmy popularnych bolączek gier MMO: botów, oszustów, sprzedawców złota. Aby ograniczyć ich wpływ w początkowej fazie otwartych beta testów, musieliśmy podjąć drastyczne kroki. Nie było to łatwe, jak zapewne wiecie, i w sieć dostało się kilku niewinnych graczy. Dzięki częstym aktualizacjom naszych narzędzi byliśmy w stanie dostarczyć ulepszone środowisko gry. I coraz więcej botterów zostało powstrzymanych. Nie zmniejszamy naszych wysiłków, ponieważ pragniemy, aby kontynent MU był jak najprzyjemniejszym miejscem. Kilka błędów zostało naprawionych i kontynuujemy prace w tym zakresie.

Grunt to szczerość. 

W MU Legend zagracie TUTAJ


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube