Supercharged już w Crossout

Dodany przez PefriX ponad rok temu
0 1181
Supercharged już w Crossout

Gaijin Entertainment ogłasza wydanie aktualizacji Supercharged dla Crossout. Zaktualizowany do wersji 2.0 silnik Targem Engine radykalnie poprawia wygląd zaciekłych bitew postapokaliptycznych pojazdów opancerzonych na wszystkich platformach, a nowe elementy sterowania, dźwięk, kamera i interfejs sprawiają, że gra jest bardziej komfortowa i wciągająca. 

Walki w Crossout stały się również jeszcze bardziej zróżnicowane dzięki nowej mapie PvP, nowym częściom samochodowym do craftingu postapokaliptycznych pojazdów opancerzonych oraz trybowi dostępnego tylko przez określony czas Witch Hunt. Wzbogacono także inne mapy o nową mechanikę zmiany topologii obszarów poprzez wysadzanie dużych obiektów.

Wraz z wydaniem aktualizacji Supercharged, najlepsi mistrzowie craftingu otrzymają jeszcze więcej chwały, na którą zasługują. Wystawa blueprintów w grze otrzymała nową funkcjonalność: można subskrybować graczy i otrzymywać powiadomienia o ich nowych dziełach, a najpopularniejsze z nich są wymienione w rankingu. 

Aktualizacja zmienia również rozgrywkę tak, że gracz lepiej wyczuje swój opancerzony samochód i jego zachowanie na torze. Dla przykładu, gdy ruszamy, kamera reaguje na impuls i na chwilę przesuwa się na tył samochodu. Użycie hamulców sprawia, że na chwilę przesuwa się do przodu, a podczas skrętu ledwo zauważalnie przesuwa się w kierunku przeciwnym do kierunku obrotu. Wiele z tych małych rzeczy składa się na "uczucie prędkości", które jest tak ważne w grach skupionych na samochodach.

W Crossout zagracie za darmo, o chociażby tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube