Survival Blizzarda tworzony jest od niemal 5 lat

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
10 5843
Survival Blizzarda tworzony jest od niemal 5 lat

Świat obiegła wieść o nabyciu Activision Blizzard przez Microsoft, co jak widać Blizzard skrzętnie wykorzystuje. Prezes firmy, Mike Ybarra, zapowiedział, że wkrótce będzie miał wiele interesujących informacji na temat tworzonych przez nich gier. I faktycznie, długo nie trzeba było czekać – w ciągu ostatnich dni informowaliśmy Was o sporych zmianach w World of Warcraft, czy nowej grze Blizzarda.

Jeśli chodzi o nowy tytuł to wiemy o nim tak w zasadzie niewiele. Guru wspominał, że będzie to survival oparty o nowe IP/nowy świat. Niektórzy są przekonani, że otrzymamy metaverse, które jest ostatnio niezwykle popularne. Nadal jest to jednak sfera domniemywań, a co z konkretami?

Konkrety są takie, że za survival Blizzarda odpowiada Craig Amai, czyli były lead qeust designer z World of Warcraft. Okazuje się, że od niemal 5 lat (dokładnie 4 lat i ośmiu miesięcy) pracuje nad omawianym projektem. Do tego Mike Ybarra potwierdził, że spędził już przy tej grze wiele godzin. Pozwala to wierzyć, że faktycznie mamy do czynienia z czymś, co ma już ręce i nogi, a nie jest jedynie w powijakach.

Nadal jednak tak w zasadzie niewiele to nam daje. Survival Blizzarda wciąż może powstawać jeszcze przez wiele lat. Nie puszczono również pary z ust na temat tego, czy będzie to sieciowa produkcja, kooperacyjna, czy może single-playerowa. Jak zatem widzicie, wartość tego newsa sprowadza się w całości do jego tytułu – nic nowego ponad to, co jest w nim zawarte, nie mamy.

Skoro zatem nie mamy nic, to pora na wróżenie z fusów -  czego spodziewacie się po survivalu od Blizzarda?


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube