Survived By ruszyło z betą. Hardkorowe MMO od twórców Warframe!

Surv

Rynek gier MMORPG może i jest (do bólu) schematyczny, ale raz na  jakiś czas trafiają się rodzynki perełki, które wyróżniają się swoją grafiką i podejściem do zabawy. 

Kimś takim jest właśnie Survived By, który po 10. miesiącach trwania Alfa Testów wkroczył wreszcie do Bety… Closed Bety. Dużo się zmieniło od ostatniego czasu. Survived By przeszedł kosmetyczny upgrade (ale to wciąż pikseloza!), odświeżył interfejs, rozszerzył świat gry, a na deser wprowadził 10-osobowe rajdy oraz dungeony na poziomie Hard. 

Wciąż jednak potrzebujecie zaproszenia do gry. Nie jest to trudne zadanie. Wystarczy zarejestrować się na głównej stronie (TUTAJ) i poczekać na kluczyk, który powinien nadejść w ciągu kilku dni. 

Survived By jest hardkorowym/zręcznościowym MMO (z opcją permanentnej śmierci!), który swoim stylem zabawy bardzo przypomina Realm of the Mad God. Niektórzy twierdzą nawet, że tak powinien wyglądać Realm of the Mad God 2, bo Survived By niby korzysta z mechaniki RotMG, ale jednak robi to w bardziej nowoczesny sposób.  

Za całą grę odpowiadają twórcy Warframe (firma Digital Extremes). 

Zobacz także

19 komentarzy