Świat w polskiej Glorii Victis powiększy się wkrótce... dwukrotnie. A za 3700 złotych możecie nazwać lokację na swoją cześć

Gloria

Jeśli myśleliście, że Gloria Victis stoi w miejscu i nigdzie się nie rozwija – posypcie głowę popiołem. Lada moment do gry zawita ogromna aktualizacja, która powiększy (otwarty) świat gry… DWUKROTNIE: dostaniecie nowe miasta, wioski i mapy.

W najbliższej aktualizacji, którą planujemy wydać w najbliższych dniach, podwoimy dostępny świat gry! Oprócz 80 nowych przeciwników NPC, osiągających do 70 poziomu, otrzymacie nowe lokacje do przejęcia i rozbudowy. Nowa mapa zawiera dwa nowe miasta, z których jedno zbudowane jest po obu stronach wodospadu. Pojawi się także kilka wiosek i złóż surowców do ulepszenia.

Ciekawy jest również nowy pakiet w Founder’s Packu Gloriii Victis. Za $1000 (3700 złotych) możecie nabyć Księcia Marchii i otrzymać sporo bonusów, w tym… nazwanie lokacji według własnego widzimisię. Jeden gracz już to kupił i otrzyma(ł) taką możliwość, nie mówiąc o tablicy, wpływie na rozwój polskiego MMORPG’a itd.

Jeśli was nie stać, to cały czas istnieją pakiety za $10, które gwaratnują natychmiastowy dostęp do GV.  

 

Zobacz także

39 komentarzy