Świetne Hell Let Loose jest obecnie dostępne za darmo

Dodany przez guru ponad rok temu
3 5056
Świetne Hell Let Loose jest obecnie dostępne za darmo

O Hell Let Loose napisaliśmy już tyle ciepłych słów, że chyba szkoda się powtarzać. To wyjątkowa, hardkorowa, super realistyczna strzelanka osadzona w czasach II Wojny Światowej, którą śmiało możemy zaliczać do gatunku MMOFPS.

A to za sprawą ogromnych mapek oraz masowej zabawy na ponad 100 osób, która wymaga komunikacji i współpracy.

Hell Let Loose to również bardzo szanowany (prawie 90% pozytywnych recenzji na Steamie) oraz popularny tytuł (po 10 tys. Osób online). Czego chcieć więcej?

Może tego, że do końca weekendu możecie grać w Hell Let Loose za darmo.

TUTAJ

A jeśli MMOFPS przypadnie wam do gustu, to polecamy skorzystać z promocji i zakupić egzemplarz w promocyjnej cenie 95 zł (zamiast 143 zł).

Walcz podczas najważniejszych bitew na froncie zachodnim (Carentan, Omaha Beach, Foy i nie tylko). To zupełnie nowa skala działań bojowych – niszczycielskie czołgi panują na polu bitwy, linie zaopatrzeniowe muszą wciąż zaopatrywać walczących, a ty jesteś trybikiem potężnej machiny wojennej. Hell Let Loose wrzuca cię w sam środek wojennego chaosu wraz ze świetnie przemyślanymi pojazdami, którymi możesz sterować. Linia frontu wciąż się zmienia, a przebiegiem bitwy rządzą zasady kładące szczególny nacisk na jednostki.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube