Świętujcie Rok Tygrysa z lub w Overwatch

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 1338

Pora na kolejny, cykliczny event w Overwatch. Tym razem świętujemy powrót Księżycowego Nowego Roku (Roku Tygrysa). Powracają stare przedmioty kosmetyczne, a Blizzard da graczom szansę na odblokowania nowych, ponoć atrakcyjnych nagród.

Bawcie się w Szybkiej grze, Rywalizacji lub Salonie gier, aby odblokować graffiti, portrety gracza i karnawałowe skórki takie jak Dobrobyt dla Ashe, Pomyślność dla Żołnierza-76 czy Porcelana dla Burzyciela. Wygrane liczą się podwójnie. Co tydzień będą czekać nowe nagrody, czyli dokładnie tak, jak zwykle.

Jeśli chodzi zaś o dostępne w tym czasie Rozróby, to sprawa wygląda następująco:

  • ŁOWCA NAGRÓD - Gromadź punkty i zdobywaj nagrody w tej nowej rozróbie. Gracz, który jako pierwszy zaliczy likwidację w meczu, staje się celem, a wszyscy pozostali zawodnicy łowcami nagród. Zdobądź dodatkowe punkty, likwidując cel, ale uważaj – jeśli zadasz mu zabójczy cios, rozpocznie się polowanie na ciebie.
  • BŁYSKAWICZNE ZDOBYWANIE FLAGI - Stawka w Zdobywaniu flagi wzrosła. Flagi obu drużyn znajdują się teraz bliżej siebie i trzeba przejąć je 6 razy zamiast 3, aby wygrać mecz. Nacieraj na wroga, aby jak najwięcej razy przejąć jego flagę.
  • ZDOBYWANIE FLAGI - W Zdobywaniu flagi zadaniem każdej drużyny jest przejąć flagę przeciwników i zanieść ją do swojej bazy, jednocześnie przeszkadzając rywalom w osiągnięciu tego samego. Gracze mogą też spróbować sił w Rywalizacji w Zdobywaniu flagi, który obejmuje mecze klasyfikacyjne, rankingi i punkty rywalizacji!

Rok Tygrysa rozpoczyna się w Overwatch 25 stycznia i potrwa w grze do 15 lutego.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube