Świętujemy swoje 12. urodziny. Napiszcie komentarz i wygrajcie grę!

Videoblocks number 12 on top of cake twelve birthday candle burning blow out at the end color blurred background hhrtckorg thumbnail full01

Macie pod ręką jakiś procentowy trunek? Jeśli tak, to przechylcie kieliszek, kufel lub całą butelkę za nasze zdrowie. 

Bo tak się składa, że właśnie dzisiaj – 28 listopada - najlepsza strona o grach MMO i MMORPG w całym internecie (tak, to my) obchodzi swoje 12. urodziny!

Szczerze mówiąc, nie sądziliśmy, że tyle przetrwamy. A już na pewno nie sądziliśmy, że osiągniemy taki sukces!

  • 651286 napisanych komentarzy
  • 1739 dodanych gier
  • 32749 opublikowanych newsów
  • 102658 zarejestrowanych użytkowników
  • 1 602 823 łapek w górę/w dół do komentarzy

Zaczynaliśmy przecież jako niszowa i nikomu nieznana strona, która nie miała się żadnych szans z MMORPG.pl czy Gamecenter.pl, czyli ówczesnymi dominatorami, jeśli chodzi o dziedzinę gier online.

Jednak nasz upór, zaangażowanie i miłość do gatunku Massively Multiplayer Online powodowała, że z miesiąca na miesiąc stawaliśmy się coraz silniejsi i popularniejsi, zupełnie odwrotnie do naszej konkurencji. W efekcie już po czterech latach byliśmy TOP1 w Polsce i pomimo dziesiątek stron o podobnej tematyce utrzymaliśmy ten stan rzeczy aż do teraz. Spora w tym jednak zasługa redaktorów, videomakerów czy nawet zwykłych moderatorów, którzy nadawali jej ton i dzień w dzień dostarczali mnóstwa ciekawego contentu. 

Największe podziękowania należą się jednak wam – Drodzy Czytelnicy. Przecież to wszystko robimy dla was, żebyście po pracy lub po szkole mogli wejść na stronę i poczytać o Tibii, Path of Exile, World of Warcraft, RuneScape czy Metinie2, a potem skomentować pohejtować tego lub innego redaktora za to, że „jedzie” po waszej ukochanej grze i na niczym się nie zna. 

To wy sprawiacie, że strona MMORPG.org.pl tętni życiem. Bez waszych (pozytywnych lub negatywnych) komentarzy czy postów na forum byłoby tutaj pusto… i najzwyczajniej w świecie nudno. 

Dziękujemy, że jesteście i dziękujemy, że będziecie!


W takim dniu nie puścimy was oczywiście z pustymi rękoma. Wszyscy komentujący tego newsa (wystarczy napisać zwykłe „Wszystkiego Najlepszego”) mają szansę wygrać bony na gry (do 60 zł) w sklepie G2A.com. 

Dwa takie pakiety rozdamy wśród komentujących na portalu, a jeden wród komentujących na Facebooku (TUTAJ). Powodzenia!

Ogłoszenie wyników w sobotę!

Zobacz także

444 komentarzy