Świtanie powróciło do Destiny 2

Dodany przez PefriX ponad rok temu
2 1116
Świtanie powróciło do Destiny 2

W Destiny 2 pojawiło się Świtanie, czyli darmowe wydarzenie powróciło, aby nieść radość i dobre wieści dla wszystkich Strażników. Eva Levante zawitała do Wieży, by pomóc graczom w pieczeniu pysznych ciastek z podejrzanych składników. Możecie brać udział w obchodach Świtania i obdarowywać swoimi pysznymi (?) smakołykami ulubione postacie w całym Układzie Słonecznym do 3 stycznia.

Nowością w tegorocznym Świtaniu jest karta wydarzenia, na której można kończyć wyzwania, aby odblokować nagrody, takie jak emblemat, barwy, czy egzotyczna obudowa Ducha. Ulepszając swoje karty przy pomocy srebra, gracze odblokują kolejną egzotyczną obudowę Ducha, egzotycznego Wróbla, nową emotkę i więcej. Strażnicy, którzy pójdą o krok dalej i ukończą wszystkie wyzwania na karcie wydarzenia, otrzymają pieczęć i tytuł „Gwiezdny piekarz".

Oprócz walki nasyconymi stazą śnieżkami macie możliwość zdobycia nowego legendarnego karabinu pulsacyjnego Zachowaj zimną krew KP7, który pomoże im w poszukiwaniu składników. Podczas wydarzenia w sklepie Eververse dostępne będą przedmioty kosmetyczne Świtania, w tym nowe zestawy zdobień pancerza dla każdej z klas.

Do końca Sezonu Serafinów gracze mogą też brać udział w Chwilach Triumfu, przygotowując swoich Strażników do nowego dodatku Destiny 2: Upadku Światła, który ukaże się 28 lutego.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube