Sword Art Online Black Swordsman to pierwszy oficjalny Sword Art Online MMORPG!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
6 18143
Sword Art Online Black Swordsman to pierwszy oficjalny Sword Art Online MMORPG!

Pełna nazwa gry to Sword Art Online Black Swordsman: Ace i póki co jest to jedyny oficjalny MMORPG na bazie “SAO” (nie liczymy przeglądarkowego SAO Legend, który działał nielegalnie). 

Tak sądzimy, że oficjalny. Chińczycy zawsze przejawiali “luźne” podejście do praw autorskich, ale w tym przypadku chyba rzeczywiście mówimy o legalnym licencjonowanym produkcie. Wystarczy spojrzeć na wygląd postaci oraz oryginalny motyw muzyczny.

UPDATE: Dobra, mamy potwierdzenie, że to oficjalna gra. Wydawcą gry jest Bandai Namco, ta sama firma, która wydaje na Steamie gry z serii Sword Art Online np. Hollow Realization czy Alicization.

Całość nie wygląda nieźle, powiedziałbym nawet, że Sword Art Online Black Swordsman: Ace prezentuje się zaskakująco dobrze jak na mobilnego MMORPG (po oficjalnej premierze mamy dostać emulator pozwalający na zabawę na PC).

Mamy otwarty świat z charakterystycznymi lokacjami, bossami, postaciami oraz mechanikami. Fani SAO na pewno znajdą tutaj wiele smaczków, które widzieli, chociażby w popularnym anime. Warto też wspomnieć, że gra jest pozbawiona funkcji Auto-Play, więc póki co potworki musimy bić własnoręcznie:)

Akcja Sword Art Online Black Swordsman rozgrywa się na samym początku. Zostajemy uwięzieni w wirtualnym świecie i musimy "wyczyścić" 100 pięter, aby przejść grę i wrócić do normalnego życia. 

Chińska wersja jest w trakcie Otwartych Beta Testów. Na razie nie ma informacji, jakoby Sword Art Online Black Swordsman: Ace miał się pojawić w Europie.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube