Sword Art Online Progressive nadchodzi. Nowy serial anime!

Dodany przez guru ponad rok temu
7 8137
Sword Art Online Progressive nadchodzi. Nowy serial anime!

Nie żyje Sword Art Online: Alicization - War of Underworld (wczoraj wyemitowano ostatni odcinek), niech żyje Sword Art Online Progressive.

Japończycy zapowiedzieli właśnie nowy serial anime osadzony w tym MMORPG-owym uniwersum. “Progressive” będzie oparty na light-noveli z 2012 roku i skupi się przede wszystkim na Asunie i jej późniejszej relacji z Kirito.

Wszystkie wydarzenia zobaczymy z innej perspektywy niż to miało miejsce w pierwszym sezonie SAO. 

(poniższy opis dotyczy light-noveli, dokładna fabuła anime nie jest jeszcze znana)

"Minął miesiąc, odkąd rozpoczęła się stworzona przez Akihiko Kayabę gra śmierci. W tym czasie już dwa tysiące graczy straciły życie, zaś pokonanie bossa pierwszego poziomu stało się priorytetem. Zwołano w tej sprawie posiedzenie, na które zaproszono najsilniejszych wojowników. Jeden z nich, walczący solo gracz imieniem Kirito staje się świadkiem walki nieznajomej dziewczyny z potężnym potworem. Jej rapier wygląda zupełnie jak rozdzierająca nocne niebo spadająca gwiazda...

Historie zawarte w niniejszej książce odpowiedzą na pytanie, dlaczego zaczęto nazywać Kirito „Czarnym Szermierzem”, przedstawią związaną z rajdem na drugiego bossa smutną historię pewnego kowala, a także odkryją wiele innych sekretów dryfującego zamku Aincrad".

Jak na razie otrzymaliśmy tylko krótki teaser SAO: Progressive – bez dokładnej daty premiery.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube