Swords ‘n Magic and Stuff zebrało prawie 80 tysięcy dolarów!

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
0 1843
Swords ‘n Magic and Stuff zebrało prawie 80 tysięcy dolarów!

Całkiem niedawno pisałem Wam o Swords ‘n Magic and Stuff. To sieciowe, kooperacyjne RPG bez poziomów, podziału na klasy postaci czy innych restrykcji, które szukało wsparcia na Kickstarterze.

Swords ‘n magic and Stuff zadebiutuje we wrześniu na Steamie w modelu Buy-to-Play. Premiera jest pewna, niemniej zespół deweloperów i tak uruchomił kampanię na Kickstarterze, aby zebrać nieco dodatkowych środków. Informują, że będzie to zwyczajnie dodatkowy zastrzyk gotówki dla nich, ale nie jest on uzależniony z wydaniem ich projektu. Twórcy potrzebują niecałych 22 tysięcy dolarów i wiecie co? Udało im się zebrać prawie 80 tysięcy dolarów!

W Swords ‘n magic and Stuff nie będzie żadnych poziomów, klas, czy restrykcji – macie pełną swobodę, idziecie gdzie chcecie, walczycie z czym chcecie, tworzycie postać jak chcecie. Twórcy poinformowali nawet, że zaoferują „dual wield anything”. Produkcja zaoferuje w pełni otwarty świat, w którym ukryto mnóstwo sekretów. My zaś zaczniemy zabawę, jako początkujący poszukiwacz przygód, który chce znaleźć swoje miejsce w świecie.

Dzierżyć będziemy dowolną broń, zajmiemy się polowaniem na potwory, craftingiem, może założymy własną farmę lub wcielimy się w wędrującego sprzedawcę. Twórcy kładą nacisk na „graj jak chcesz”. Otrzymamy podział na frakcje, sporo mini-gier, sezony oraz efekty pogodowe, zdobywanie petów oraz mountów, housing, łowienie ryb oraz areny PvP.

Dzięki zebraniu prawie 80 tysięcy dolarów, Swords ‘n magic and Stuff wzbogacone zostanie o nową rasę, społeczność archeologiczną, możliwość łapania robaków, a do tego sama gra wyjdzie również na Nintendo Switch.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube