Swords of Legends Online przechodzi na uczciwe Free-To-Play!

Dodany przez guru około rok temu
45 14145
Swords of Legends Online przechodzi na uczciwe Free-To-Play!

Jedna z największych gier MMORPG 2021 roku, a jednocześnie największa gra, jaka kiedykolwiek została (s)prowadzona przez GameForge do Europy… przechodzi z modelu Buy-To-Play na Free-To-Play.

Od 24 lutego nie będziecie już musieli płacić 150 złotych za wejściówkę do Swords of Legends.

O dziwo, oficjalnym powodem transformacji na “darmowość” nie jest spadająca liczba graczy, ale właśnie wspomniana cena gry.

Od premiery gra cieszy się dużym zainteresowaniem – ale cena zakupu jest oczywiście czynnikiem ograniczającym dla wielu osób. Przechodząc do trybu free-to-play, otwieramy bramy dla wszystkich, aby mogli cieszyć się SOLO. 

GameForge obiecuje jednak dostarczenie uczciwego modelu Free-To-Play. Darmowi użytkownicy otrzymają dostęp do 100% contentu. Tego obecnego i tego w przyszłości (przyszłe dodatki także będą bezpłatne). 

Pełna wersja gry będzie dostępna dla wszystkich za darmo. Obejmuje to wszystkie stare, nowe i przyszłe treści, takie jak nowe klasy i strefy.

Razem z premierą F2P (24 lutego) otrzymamy także gigantyczny dodatek “The Firestone Legacy” z następującymi nowościami:

  • Nowe klasy (Fox Mage, Warrior)
  • Zwiększony level cap
  • Pięć nowych regionów
  • Pięć nowych dungeonów
  • Dwa nowe rajdy
  • Dodatkowe PvP
  • Jeszcze więcej fabuły

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.


UPDATE: SOLO rozszerza się także na inne kraje, od premiery F2P gra stanie się dostępna dla graczy z Rosji, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mołdawii, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Ukrainy i Uzbekistanu, a także z Abchazji i Osetii Południowej!


45 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube