SWTOR dostaje dziś dodatek "Legacy of the Sith", który zmieni całą grę

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
4 7857
SWTOR dostaje dziś dodatek "Legacy of the Sith", który zmieni całą grę

Dobra rada. Zamiast sterczeć w niekończących się kolejkach do Lost Ark Online, proponujemy pobrać Star Wars The Old Republic i pobawić się w najnowszy dodatek do gry.

“Legacy of the Sith” debiutuje dziś wieczorem, około 18:00-19:00 czasu polskiego.

Jako że SWTOR posiada jedną z najlepszych historii w grach MMORPG, to właśnie fabuła będzie tutaj odgrywać kluczową rolę. “Wojna między Republiką Galaktyczną a Imperium Sithów rozszerza się na nowe światy! W ciemnych zakątkach galaktyki pojawiają się niebezpieczne grupy, a Darth Malgus realizuje nieznany plan…”.

Z innych nowości warto wspomnieć o planecie “Manaan”, nowym Flashpoint – Elom, powiększeniu maksymalnego poziomu doświadczenia do 80 lvl, ulepszonej grafice, odświeżonym interfejsie oraz kreatorze postaci (nowe opcje customizacji).

Ale prawdziwą wisienką na torcie są tzw. Combat Styles, które pozwalają na jeszcze większą różnorodność rozwoju bohatera/bohaterki.

Gracze mogą teraz oddzielić historię klasową od stylu rozgrywki, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia z personalizacji. Uwalnia to opcje klasy zaawansowanej, ponieważ postacie mogą wybrać dowolną klasę zaawansowaną w stylu gry Tech lub Force! Graj jako żołnierz uzbrojony w karabin snajperski lub Inkwizytor Sithów z mieczem świetlnym w każdej ręce, a nawet potajemnie używaj mocy Ciemnej Strony, udając członka Zakonu Jedi.

“Legacy of the Sith” możecie odblokować (permanentnie) po zakupieniu abonamentu do gry – polska cena wynosi 30 złotych. W tej cenie otrzymacie także dostęp do wszystkich poprzednich rozszerzeń.

Star Wars The Old Republic to jeden z najlepiej ocenianych MMORPG-ów na Steamie (91% pozytywnych recenzji).

Zagracie TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube