SWTOR otrzyma wiele fajnych rzeczy, w tym całkowicie nową planetę

Dodany przez guru 2 miesiące temu
3 3031
SWTOR otrzyma wiele fajnych rzeczy, w tym całkowicie nową planetę

Wczorajszy devstream BioWare’u (TUTAJ) został praktycznie w całości poświęcony nowej aktualizacji – 7.1, która będzie miała swoją premierę w najbliższy wtorek…

Jakby ktoś nie wiedział, aktualizacja 7.1 wprowadzi nową strefę, rozwinie dotychczasowe wątki fabularne, doczekamy się także 8-osobowej operacji (rajdu) R4 Anomaly, usprawnień do interfejsu, dodatkowych zmian kosmetycznych, nowego eventu i nowych przedmiotów w Cartel Markecie.

Gracze Star Wars The Old Republic będą również mogli zdobywać mocniejszy sprzęt, a maksymalny Item Rating (który jest głównym współczynnikiem mocy w end-game) wzrośnie do 340. Pponadto pojawią się cztery nowe tacticale…

To wciąż nie wszystko. Na sam koniec ustępujący już Creative Director SWTOR zapowiedział kolejne ekscytujące nowości do Star Warsowego MMORPG.

Nastąpi obiecany revamp PvP, a sama gra doczeka się całkowicie nowej planety – naprawdę nowej, która nie była dotąd znana w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie zabraknie też świeżych Flashpointów (czyli odpowiedników dungeonów) z nowymi bossami.

W SWTOR zagracie TUTAJ (gra jest w ¾ darmowa, a po zapłaceniu zaledwie 30 zł otrzymacie dostęp do wszystkich dodatków – permanentnie!).


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube