SWTOR zostało mocno zhejtowane. Teraz BioWare odpowiedziało graczom

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
10 5540
SWTOR zostało mocno zhejtowane. Teraz BioWare odpowiedziało graczom

Przypomnijmy.

Niespełna dwa tygodnie temu Star Wars The Old Republic powiększył się o nowy dodatek “Legacy of the Sith”. Miało to być wielkie epokowe wydarzenie, bo akurat zbiegło się z 10. urodzinami gry.

Niestety, całe rozszerzenie okazało się wydmuszką (godzina fabuła, niefunkcjonalny interfejs, masa niepotrzebnych zmian itd.), a na BioWare spadła wielka fala krytyki.

Jednak dopiero teraz otrzymaliśmy  oficjalną odpowiedź studia (źródło):

Witam wszystkich,

Spędziliśmy tydzień zbierając Wasze opinie, czytając posty i wiadomości na różnych platformach. Zespół pracował nad naprawianiem zgłaszanych błędów, a także wprowadzaniem poprawek, aby poprawić wrażenia graczy.

Jak wspomniałem w poprzednim poście z dzisiejszego dnia, finalizujemy szczegóły dotyczące następnej łatwki. Obejmuje to regulację kontrastu interfejsu użytkownika i inne poprawki. Gdy będziemy mieli te informacje, przekażemy je szerszej bazie graczy, w tym szczegóły wszystkiego, co zostanie wdrożone w tej łatce. 

Rozumiem, że jest wiele tematów do dyskusji na forach, ale proszę was wszystkich o zachowanie uprzejmości wobec siebie i członków zespołu. Atakowanie, nękanie i pragnienie krzywdzenia siebie nawzajem i personelu jest niedozwolone. Wraz z zespołem moderatorów staramy się znaleźć równowagę między umożliwieniem graczom swobodnego wyrażania swoich obaw i egzekwowaniem wytycznych. Prosimy o szacunek. 

Dziękujemy 

Czy to pomoże? Zobaczymy.

“Legacy of the Sith” jest dostępny w ramach abonamentu gry (30 złotych dla Polaków). Wystarczy raz opłacić subskrypcję, aby uzyskać permanentny dostęp do dodatków.

Zagracie TUTAJ.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube