SWTOR zostało mocno zhejtowane. Teraz BioWare odpowiedziało graczom

Dodany przez guru ponad rok temu
10 5720
SWTOR zostało mocno zhejtowane. Teraz BioWare odpowiedziało graczom

Przypomnijmy.

Niespełna dwa tygodnie temu Star Wars The Old Republic powiększył się o nowy dodatek “Legacy of the Sith”. Miało to być wielkie epokowe wydarzenie, bo akurat zbiegło się z 10. urodzinami gry.

Niestety, całe rozszerzenie okazało się wydmuszką (godzina fabuła, niefunkcjonalny interfejs, masa niepotrzebnych zmian itd.), a na BioWare spadła wielka fala krytyki.

Jednak dopiero teraz otrzymaliśmy  oficjalną odpowiedź studia (źródło):

Witam wszystkich,

Spędziliśmy tydzień zbierając Wasze opinie, czytając posty i wiadomości na różnych platformach. Zespół pracował nad naprawianiem zgłaszanych błędów, a także wprowadzaniem poprawek, aby poprawić wrażenia graczy.

Jak wspomniałem w poprzednim poście z dzisiejszego dnia, finalizujemy szczegóły dotyczące następnej łatwki. Obejmuje to regulację kontrastu interfejsu użytkownika i inne poprawki. Gdy będziemy mieli te informacje, przekażemy je szerszej bazie graczy, w tym szczegóły wszystkiego, co zostanie wdrożone w tej łatce. 

Rozumiem, że jest wiele tematów do dyskusji na forach, ale proszę was wszystkich o zachowanie uprzejmości wobec siebie i członków zespołu. Atakowanie, nękanie i pragnienie krzywdzenia siebie nawzajem i personelu jest niedozwolone. Wraz z zespołem moderatorów staramy się znaleźć równowagę między umożliwieniem graczom swobodnego wyrażania swoich obaw i egzekwowaniem wytycznych. Prosimy o szacunek. 

Dziękujemy 

Czy to pomoże? Zobaczymy.

“Legacy of the Sith” jest dostępny w ramach abonamentu gry (30 złotych dla Polaków). Wystarczy raz opłacić subskrypcję, aby uzyskać permanentny dostęp do dodatków.

Zagracie TUTAJ.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube