Szósty sezon Modern Warfare oraz Warzone z Farah oraz Nikołajem

[Informacja prasowa]

Plan Zachajewa ulega nagłej zmianie, gdy dwie znajome twarze odkrywają tajemnicę podziemnej siatki i związanych z nią operacji pana Z w Werdańsku. Farah i Nikołaj ponownie wkraczają do walki, by pomóc wieloletniemu sojusznikowi, Kapitanowi Price’owi, w trwającym konflikcie, który narasta od momentu zerwania zawieszenia broni.

Po wydarzeniach z kampanii, Farah dołącza do Chimery, ponownie współpracując z Iskrą, jej byłym zwiadowcą. Farah jest możliwa do natychmiastowego odblokowania na 0 poziomie Karnetu Bojowego Sezonu Szóstego. Oprócz podstawowej skórki postaci, gracze mogą zdobyć dodatkowe, a także inne nagrody, wypełniając przypisane do niej misje operatora.

Nikołaj jest liderem Chimery. Jako wieloletni przyjaciel kapitana Price'a, początkowo współpracował z nim, Kamarovem oraz Kate Laswell, by ustanowić zawieszenie broni, które powstrzymałoby rozwój nowego AQ. Nikołaja można odblokować na 100 poziomie Karnetu Bojowego Szóstego Sezonu. Gracze mogą wykonywać misje operatorów, aby zdobywać dla niego dodatkowe skórki i inne nagrody.

Aktywujcie Karnet Bojowy Szóstego Sezonu, aby odblokować do 100 poziomów z zawartością, w tym operatorów Farah i Nikołaja, 1300 punktów Call of Duty i nie tylko. Sezon Szósty gry Modern Warfare oraz Warzone rozpoczyna się 29 września.

Zobacz także

1 komentarzy