Szukacie fajnego MMO po polsku? Conqueror's Blade zapowiada nowy sezon

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
4 4130
Szukacie fajnego MMO po polsku? Conqueror's Blade zapowiada nowy sezon

Conqueror’s Blade ani myśli się zatrzymywać. Jeszcze w tym miesiącu, 28 września, dostaniemy nowy sezon – Season IX: Tyranny, który jak zawsze przyniesie ze sobą kilka nowości.

W cieniu zwycięstwa… Budzi się i narasta mrok. Rubieże upadło. Mieszkańcy zginęli, zostali wzięci w niewolę lub zwerbowani w szeregi straszliwego reżimu zainicjowanego przez potwornego despotę. Wznieć bunt, aby uwolnić Rubieże w nowej kampanii sezonowej i powstrzymać tyrana przed zdobyciem władzy nad światem w kulminacyjnej wojnie terytorialnej na koniec sezonu.

Będą na was czekać trzy nowe jednostki (każda z unikalną dla Conqueror’s Blade mechaniką), nowa Przepustka Bojowa oraz “nowe ekscytujące poprawki do wojen terytorialnych", bo to właśnie PvP stanowi o sile tej gry. 

Zapraszamy TUTAJ.


Conqueror’s Blade to bardzo chwalone (ponad 80% pozytywnych recenzji) “taktyczne MMO akcji”, które od pewnego czasu cieszy się bardzo dużą popularnością. Świadczy o tym także raport finansowy My.Games. Conqueror’s ma 3,4 miliony graczy, a przychody większe o 50% niż jeszcze rok temu.

Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube