Szukacie interesującego MMO? Mortal Online 2 wprowadził Nekromancję oraz wiele innych rzeczy

Dodany przez guru 3 miesiące temu
16 4664
Szukacie interesującego MMO? Mortal Online 2 wprowadził Nekromancję oraz wiele innych rzeczy

Większość nowych gier MMORPG jest robiona na jedno kopyto i posiada zbliżoną do siebie rozgrywkę. Co innego Mortal Online 2, który jest ewenementem w obecnych czasach.

Tylko wersja PC + jeden wielki otwarty świat, pierwszoosobowy widok, bez podziału na klasy postaci, bez poziomów doświadczenia, z ekonomią napędzaną przez graczy, z “wolnym” housingiem, milionami kombinacji w craftingu oraz wypadaniem lootu po śmierci – to tylko niektóre z cech Mortal Online 2.

I ten sam Mortal Online 2 powiększył się o największy dotychczasowych patch, który wprowadził szumnie zapowiadaną Szkołę Nekromancji.

Gracze mogą kształcić się teraz w zakresie ciemnej magii, pozwalającej wykonywać mroczne rytuały, łącząc zwłoki różnych stworzeń z mistycznymi artefaktami, aby na końcu stworzyć najpotężniejsze możliwe sługi do walki w PvE lub PvP.

Oto jak to mniej więcej wygląda:

W tym samym patchu dodano także nowy dungeon w otwartym świecie i nowego bossa, którego znajdziemy “gdzieś głęboko w odległych częściach Myrlandu”.

Warto także wspomnieć o ulepszeniu sztucznej inteligencji mobków oraz przejściu Mortal Online 2 na nową wersję silnika Unreal Engine, który wspomaga teraz kompresję Ooodle. Dzięki temu klient gry waży teraz 40% mniej niż poprzednio.

Mortal Online 2 możecie obecnie kupić w 33-procentowej promocji. Zamiast 143 zł zapłacicie tylko 95 zł.

Wbijajcie TUTAJ.


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube