Szukacie looter-shootera MMO? The First Descendnt z masą nowości oraz ułatwionym startem

Jeśli szukacie looter-shootera MMO, to wcale nie jesteście skazani na Warframe, Destiny 2 czy The Division 2.
Nie zapominajmy o The First Descendant (od Nexona), który był wielkim hitem 2024 roku i który cały czas ma sporo graczy.
Właśnie ruszył tam Sezon 3 z wielką aktualizacją „Breakthrough”. Wśród nowości…
- Nowy region - Axion Plains
- Nowe misje
- Wymagający rajd dla 8 graczy z wielkim bossem „The Wall Crasher”
- Arche Trigger System
- Nowe pojazdy
- Nowe sprzęty w tym potężne Ultimate Weapons
- Nowy Battle Pass
- Nowa grywalna postać - Nell
“Jej umiejętności obejmują telekinetyczne sfery, którymi można rzucać, by przyciągać i osłabiać pobliskich wrogów, a także tymczasowo sprawiać, że wszystkie jej strzały będą działać jak uderzenia w słabe punkty.”
Równocześnie The First Descendant wprowadził „Wzmocnienie” - jest to nowy buff/event, dzięki któremu nowi lub powracający gracze ominą pewien etap grindu i będą mogli jeszcze szybciej zapoznać się z nową zawartością.
Po aktywowaniu „Wzmocnienia” początkowe zadania główne (zadania na poziomie normalnym) zostaną automatycznie zaliczone i odblokowany zostanie poziom trudny, co pozwoli rozpocząć grę od zadań głównych w Sektorze Sigma z odc. 2 sezonu 2.
Wbijajcie TUTAJ (The First Descendant jest darmowy).