Szukacie prawdziwego sandboxowa MMORPG? Niedługo ruszają testy BitCraft

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
12 4510

Bez obawy, BitCraft nie umarł.

Co prawda o BitCraft było trochę cicho przez ostatni rok, ale deweloperzy – w pocie czoła – pracowali nad rozwojem gry. No i proszę, są już efekty. Właśnie ogłoszono, że (prawdziwe) Alfa Testy wystartują na początku 2024 roku.

Otrzymaliśmy także nowy trailer (powyżej), który ujawnił podtytuł gry “Age of Automata”.

***

BitCraft będzie prawdziwym sandboxem MMORPG, a jednocześnie “new kind of MMORPG” (nowym rodzajem MMORPG). Dostaniemy jeden megaserwer z ogromnym proceduralnie generowanym światem oraz bezklasowością, gdzie każdy gracz będzie mógł w każdej chwili podążyć własną ścieżką.

BitCraft to sandboxowa gra MMORPG, która zamiast skupiać się wyłącznie na walce, zachęca do wielu różnych stylów gry, od rolnictwa, polowań i rzemiosła po budowanie miast i strategię społeczną. Gra zawiera elementy podgatunków, takich jak gry survivalowe, gry typu sandbox, gry RPG, gry typu city builder i gry strategiczne.

BitCraft wykracza jednak poza eksplorację, rzemiosło, handel, rolnictwo i umiejętności. Gracze mogą współpracować, aby ujarzmić dziką przyrodę i stworzyć imponujące miasta w dowolnym miejscu na świecie. Mogą nawet jednoczyć miasta, aby budować imperia na kontynentach i oceanach.

Nie podano, w jaki sposób gracze będą wybierani do Alfa Testów, ale na wszelki wypadek polecamy zarejestrować się na głównej stronie (TUTAJ).

 


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube