TaernCon 2018 odbędzie się...

Taern

Słyszeliście o "The Pride Of Taern"? To bardzo dobra (i dość popularna) produkcja polskiego studia "Whitemoon".

Nie wszyscy jednak wiedzą, że od jakiegoś czasu, rok w rok, organizowany jest oficjalny zlot fanów "Dumy", który może wielkością nie dorównuje innym "conom", ale każdy, kto się na nim pojawi, może liczyć na świetną zabawę w dobrym towarzystwie. 

Tegoroczna edycja będzie wyjatkowa, bowiem, oprócz kolejnych nowości na temat wersji 3D, otrzymamy możliwość potrzymania w rękach/założenia na siebie replik części uzbrojenia, które składają się na dostępne w grze przedmioty, w tym legendarnego "Żmija". Według zapowiedzi twórców, model laski ma mieć ponad półtora metra wysokości.

Każdy będzie mógł złapać za jedną z kilku przygotowanych broni, na głowę włożyć hełm lub maskę i mieć taernijską sesję foto. Do wyboru będzie kilka broni, masek i hełmów. Jedną z nich będzie Żmij, który jest już drukowany. Ponieważ będzie miał ponad 1,5 metra wysokości, drukowany jest w kawałkach, a przez jego środek zostanie poprowadzony metalowy pręt, który nada mu wytrzymałości.

 

Jeśli czujecie się zainteresowani, zapraszam do Wrocławia. Sobota, 7 lipca, Stary Klasztor (ulica Purkyniego 1). Nie zapomnijcie jednak wcześniej się zapisać, wysyłając maila na zlot@taern.com. W wiadomości podać musicie pięć informacji:

  • nick
  • serwer
  • wiek
  • czy bierzesz udział w konkursie cosplay
  • czy chcesz pojawić się na liście uczestników, którą ekipa może wrzucić na forum

A jeśli chcecie najpierw zagrać, wbijajcie pod ten adres

Zobacz także

5 komentarzy