Tajemniczy sześcian powraca w 8 sezonie Fortnite

Fortnite chapter 2 season 8 a new war takes shape 1801x909 3b6cc3a2fa44

Do Fortnite przybył nowy sezon 8 już z kolei zatytułowany „Do Sześcianu”. Tematem przewodnim jest ponowne pojawienie się tajemniczego sześcianu na mapie, powinniście go pamiętać z 5 sezonu poprzedniego rozdziału. Wojna między UR a Obcymi dobiegła końca a po destrukcji statku-matka owe sześciany uwolniły się i zaczęły siać spustoszenie na całej mapie, tworząc przejścia do alternatywnej rzeczywistości zwanej „Ubocza” wypełnionej potworami, które musimy pokonać i zawalczyć o ocalenie wyspy.

W tym tajemniczym świecie obowiązują inne zasady: budowa jest niemożliwa i panuje tam bardzo niska grawitacja. W trakcie walki z potworami będziecie mogli zdobyć bronie z ubocza. Poza tym pokonani przeciwnicy upuszczają komponenty, które możecie używać do ulepszenia broni z Ubocza. Karabin i minigun pozwolą zadawać dodatkowe obrażenia, jeśli podkręcicie je do stanu superdoładowania.

Aby odeprzeć atak sześcianów, cała społeczność Fortnite musi ze sobą współpracować. Waszym zadaniem będzie budowa stacji wieżyczek. Musicie przekazać wszystkie zdobyte przez was sztabki tym placom budowy i ocalić świat.

Nie mogło zabraknąć również nowego karnetu bojowego. W tym sezonie w jego ramach zdobędziecie jak zwykle nowe stroje dla postaci, w tym Carnage z filmu Venom 2 od Marvela oraz tajemnicza skórka, zostanie ona odblokowana pod koniec przyszłego miesiąca.

O wszystkim związanym z nowym sezonem przeczytacie tutaj.

Zobacz także

4 komentarzy