Tak wygląda Astellia Royal – nowa wersja Astellia Online

Dodany przez guru prawie 4 lata temu
9 7299
Tak wygląda Astellia Royal – nowa wersja Astellia Online

Od kilku dni Koreańczycy bawią się w Closed Betę Astellia Royal – nowej “rozszerzonej” wersji Astellia Online (MMORPG stworzonego za 30 milionów dolarów).

Niestety, to nie jest żadna rewolucja, ani także ewolucja gry.

Astellia Royal wygląda dokładnie tak samo, jak oryginał. Nie zmienił się nic. Wciąż mamy taką samą grafikę, taką samą rozgrywkę, prawie taki sam interfejs itd.

Tak naprawdę jedyną nowością Astellia Royal jest obsługa technologii blockchain, dzięki czemu - cytat - "władza nasd postacią i jej przedmiotami znajduje się w rękach samych graczy".

(via bitcoin.pl)

Każde zasoby w grze (przedmioty, postacie, skiny itp) w końcu stają się własnością graczy Podstawowym elementem Blockchain jest zasada „suwerennej własności” dla jego użytkowników. Gdy elementy gry zostaną umieszczone na blockchainie, gracz może z nich bezpośrednio korzystać. Dodatkowo integracja gier z portfelami kryptowalutowymi umożliwia graczom, przechowywanie i wysyłanie itemów (przedmiotów z gier) na wspomniane portfele.

Zazwyczaj, gdy twócy zadecydują o wyłączeniu serwerów gracze tracą wszystko (skórki, postacie itp). Odzyskanie ich jest nie możliwe. Blockchain w grach sprawia, że itemy są własnością graczy, po wyłączeniu serwerów, dzięki portfelom, mają oni dostęp do swoich przedmiotów.

Budując gry na blockchain, wszystkie koszty związane z utrzymaniem infrastruktury, moderacją, publikacją można potencjalnie zlecić górnikom lub podmiotom odpowiedzialnym za utrzymywanie sieci. Publikacja i rozpowszechnianie gier online może być przedsięwzięciem o zerowym koszcie.

No to już wiecie, dlaczego Astellia Royal pojawiła się na rynku.

Obecnie nie ma planów wydania tej wersji gry na Zachodzie.

Astellia Royal:

Astellia Online: 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube