Tak wygląda mobilna wersja najlepszego polskiego MMORPG. Nowe informacje o grze

Chodzi oczywiście o Broken Ranks, który cały czas działa na PC (TUTAJ), ale który w przyszłości ma również zadebiutować na urządzeniach mobilnych.
Kiedy dokładnie? Tego jeszcze nie zdradzono, aczkolwiek jesteśmy świeżo po technicznych testach, które były podobno ważnym etapem w drodze do wydania gry.
Za nami kilka ważnych sesji testerskich i tak zwany tech launch, dzięki któremu sprawdziliśmy grę w warunkach rzeczywistych, już na samym Sklepie Play. To duży kamień milowy i cieszymy się, że mamy go już za sobą. Tech launch trwał dwa tygodnie i wypadł bardzo dobrze. Gra nie sprawiała wielu problemów i bardzo przypadła do gustu graczom na Filipinach.
Obecnie trwają rozszerzone (ale wciąż zamknięte) testy, które są etapem poprzedzającym Soft Launch na Filipinach (premiera zaplanowana jest na przełom marca i kwietnia).
Dlaczego tam? Ano dlatego, że rynek ten oferuje bardzo dużą różnorodność urządzeń mobilnych i warunków sieciowych oraz dostęp do masy zupełnie nowych graczy.
Ta faza potrwa minimum dwa miesiące i jeśli zakończy się sukcesem, to Broken Ranks Mobile zacznie być udostępniany w kolejnych regionach, a sama gra wejdzie już do nieoficjalnej wersji beta zawierającej większość systemów i zawartości.
Szczegóły TUTAJ.
***
A poniżej najnowsze screenshoty z Broken Ranks Mobile.



