Tak wygląda next-gen MMORPG. Pierwszy trailer z World of Jade Dynasty

2021 08 29 133458

Wiemy, że słowo next-gen jest mocno nadużywane na tym portalu (ekhm-ekhm), ale w przypadku World of Jade Dynasty możemy go używać do woli.

A to dlatego, że sam Perfect World Entertainment nazywa World of Jade Dynasty grą MMORPG następnej generacji, która będzie korzystać z (prawie) najlepszej grafiki oraz najnowocześniejszych technologii (Ray-Tracing, DLSS 2.0 itp.).

Pierwsze materiały z gry pojawiły się już kilka tygodni temu, ale dopiero teraz – przy okazji pełnoprawnego trailera – możemy ocenić potencjał gry (jest to zlepek starych i nowych scen). 

Oglądajcie (wreszcie w wysokiej jakości):

A tu kolejny gameplay - ze sceneriami gry oraz niesamowitymi efektami animacji: 

"World of Jade Dynasty zawiera fizyczną siatkę i renderowanie ray tracingu, zaawansowane dynamiczne szczegóły cieni, przestrzeń ekranu i prawdziwe odbicie 3D, różnorodne narzędzia oświetleniowe, aby stworzyć najbardziej realistyczny świat fantasy, prezentujący oszałamiające wizualnie efekty.

W grze występują cztery pory roku z cyklem dnia i nocy. Każdy obszar ma swoje unikalne cechy klimatyczne. 

Chmury, mgła, deszcz, śnieg i inne naturalne scenerie są jeszcze bardziej udoskonalone, co pozwala graczom na wciągające doświadczenie różnych scenerii".


Kiedy premiera? Nikt o tym nie jeszcze głośno nie mówi. Może za rok, może później. PWE na pewno nie będzie się śpieszyć.

World of Jade Dynasty wyjdzie tylko na PC. 

Zobacz także

24 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz