Tak wygląda Ravendawn Online – MMORPG, który ma być lepszą Tibią

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
6 11915
Tak wygląda Ravendawn Online – MMORPG, który ma być lepszą Tibią

Wczoraj wieczorem odbył się debiutancki stream devstream od twórców Ravendanw Online, na którym zobaczyliśmy pierwszy/oficjalny trailer z gry oraz dowiedzieliśmy się paru ciekawych informacji o samej produkcji.

Zacznijmy jednak od początku. Czym jest Ravendawn Online?

To darmowy MMORPG, który wygląda jak Tibia, ale nie będzie Tibią. Pod względem rozgrywki Ravendawn Online o wiele bliżej do sandboxowych tytułów typu Albion Online.

Globalny system handlu z ekonomią trzymaną w rękach graczy transport towarów/surowców, rozbudowane rzemiosło, bezklasowy system z archetypami, system polityczny masowe bitwy PvP – to tylko niektóre z cech Ravendawn Online.

Naszym celem jest oddanie hołdu stylowi graficznemu Tibii, przy jednoczesnym zachowaniu naszego własnego, nowoczesnego stylu.

Revendawn Online drastycznie różni się od Tibii czy jakiegokolwiek projektu podobnego do Tibii

Zainteresowani? W takim razie obejrzyjcie wspomniany zwiastun, który zapowiada Alfa Testy gry.

Najprostszym sposobem, żeby dostać się od Alfa Testów Ravendawn Online, jest zakup Founder’s Packa. Im droższy pakiet, tym szybciej wejdziemy na serwery.

Za 118 dolarów kanadyjskich (360 zł) wejdziemy już teraz, za 20 dolarów kanadyjskich (57 zł) trzeba będzie poczekać do Closed Bety.

Oczywiście w ramach ceny zgarniecie także specjalne odznaki, emotki, przedmioty kosmetyczne oraz inne bonusy.

https://ravendawn.online/pl/supporter


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube