Tak wygląda Skull & Bones! 6 minut z wyczekiwaną grą Ubisoftu

Dodany przez PefriX 24 dni temu
12 14626
Tak wygląda Skull & Bones! 6 minut z wyczekiwaną grą Ubisoftu

O Skull & Bones krążą już prawdziwe (pirackie) legendy. Tytuł ten zapowiedziany został lata temu i przez ten czas słuch zdążył o nim zaginąć kilkukrotnie, obsada pracująca nad projektem została zmieniana, premiera przesuwana, a sama koncepcja na grę modyfikowana. W międzyczasie zapowiedziano serial, który mógł wyjść wcześniej niż sama produkcja. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie doniesienia, chyba będzie odwrotnie - Skull & Bones wyjdzie szybciej, niż przypuszczamy.

Skąd takie nowinki? Wyciekł gameplay z rozgrywki ukazujący ponoć prawie kompletną produkcję. Potwierdzono, że materiał jest prawdziwy, ale reprezentuje starszą wersję Skull & Bones i nie pokazuje obecnego stanu gry. 

Jeśli chcecie zobaczyć materiał to zapraszam tutaj.

Oglądajcie, póki jest okazja, bowiem Ubisoft kasuje go z Internetu w zawrotnym tempie. Wideo jest ściągane regularnie, ale w chwili pisania tych słów całość działa. Nie gwarantuję jednak, że do końca dnia ta sytuacja się utrzyma.

Jak wygląda Skull & Bones? Specyficznie. Jedni twierdzą, że to takie Sea of Thieves, inni że Far Cry na morzu. Na pewno widać system progresowania oraz aktywności PvE, a także zarządzanie własną załogą. Kooperacja polegać ma teoretycznie na współpracy statków, a nie graniu ze znajomymi na jednej łajbie – chociaż to akurat może ulec zmianie. Pokazano również bitwy morskie, ale ciężko ocenić potyczki na deskach pokładu.

Oczywiście nie wiemy, jak faktycznie wygląda Skull & Bones i jeszcze wiele dookoła tej produkcji może się zmienić. Powyższy materiał należy zatem traktować, jako przedsmak. A kiedy sama gra wypłynie na otwarte wody? Nikt tego nie wie!


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube