Tak wygląda Tibia 3D. Nowe filmy z 3Dragons!

Dodany przez guru 4 miesiące temu
12 12416
Tak wygląda Tibia 3D. Nowe filmy z 3Dragons!

Ostatni raz pisaliśmy o 3Dragons w 2022 roku i sądziliśmy, że projekt – z braku pieniędzy i braku dalszego zapału do pracy – po prostu upadł.

Ale tak się nie stało. Gra jest ciągle rozwijana i ciągle ma zamiar oficjalnie zadebiutować na rynku. Na razie jednak zbliżamy się do trzeciej fazy wersji beta, która zaoferuje jeszcze więcej contentu, funkcji oraz grywalności.

Na oficjalnej stronie gry (TUTAJ) dowiecie się niezbędnych rzeczy oraz kupicie nieobowiązkowy Support Pack, który na pewno pomoże producentom-pasjonatom w dalszych pracach.

No dobra, ale czym do jasnej cholery jest 3Dragons? Najprościej mówiąc Tibią 3D.

Jeśli kiedykolwiek grałeś w Tibię, najprawdopodobniej od razu zrozumiesz, czym jest 3dragons. Krótko mówiąc: jest to zremasterowana, nowoczesna wersja 3D tej gry, wzbogacona o kilka nowych systemów.

3dragons to trójwymiarowa gra RPG dla wielu graczy online, w której Twoja postać przemierza obcy, fantastyczny świat rządzony przez trzy zwaśnione frakcje smoków.

Jesteście zmuszeni szybko trenować, aby stawić opór tym siłom zła. W miarę poznawania otoczenia posiądziesz wiedzę dotyczącą posługiwania się różnymi rodzajami broni, w tym dawno zapomnianymi przez wielu – magicznymi zaklęciami.

W sieci pojawiły się nowe gameplay’e z 3Dragons, które prezentują obecną aktualną wersję “Tibii 3D”.

Fajnie to wygląda, ale przed ekipą 3Dragons na pewno jeszcze sporo roboty, aby doprowadzić projekt do takiego stanu, aby można było go wypuścić MMORPG-owemu światku.

Postaramy się was informować o dalszych postępach.

 


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube