Tak wygląda walka z finałowym bossem w Path of Exile, który jest "warty" 40 tys. zł

Mavenek

To ktoś już doszedł do The Maven? Nie do końca.

Na lidzie SSF Hardcore Ritual, na której odbywa się wyścig o 40 tys. złotych (pisaliśmy o nim TUTAJ), nikt nawet nie myśli, żeby mierzyć się już z finałowym bossem. Ludzie expią, farmią przedmioty, powoli kompletują Atlas. Może minąć wiele dni, poprawka, tygodni, żeby ktokolwiek z tej ligi zdecydował się podjąć wyzwanie The Maven.

***

Co innego gdy mówimy o Standard League, gdzie ludzie mają na swoich postaciach maksymalny poziom doświadczenia (100 lvl_, najlepsze możliwe przedmioty w grze, milionowy damage oraz ogromne pokłady HP lub ES.

Oni mogą już walczyć z The Maven, aczkolwiek nawet z takim levelem i takim wyposażeniem jest to mega wymagający boss. Poniżej zobaczycie filmiki, jak gracze z np. 26k Energy Shield spadają na jednego hita od The Maven.

Zresztą walka z The Maven to wierzchołek góry lodowej. Najpierw musimy się rozprawić z czterema, pięcioma, sześcioma, siedmioma, ośmioma, dziewięcioma, dziesięcioma bossami równocześnie. Dopiero po tym ekstremalnym wyzwaniu otrzymamy możliwość potyczki z The Maven.

Zobacz także

20 komentarzy