Tak wyglądało otwarcie Fresh Crusade. "Nowego" serwera od niezadowolonych graczy WoW Classic

Dodany przez guru ponad rok temu
9 28470
Tak wyglądało otwarcie Fresh Crusade. "Nowego" serwera od niezadowolonych graczy WoW Classic

Pamiętacie?

W ubiegłym tygodniu wspominaliśmy o pewnej inicjatywie graczy World of Warcraft, którzy – niezadowoleni z decyzji Blizzarda o braku nowych serwerów The Burning Crusade Classic – postanowili otworzyć, poprawka, odtworzyć taki serwer własnoręcznie.

Na ten moment około 1300 graczy planuje zacząć przygodę od nowa na wybranym, niezaludnionym serwerze World of Warcraft Classic. Taki świat nie będzie zdominowany przez boty, nie będzie pełen wysokopoziomowych postaci, a jego ekonomia będzie niemal idealna. Wspomniana inicjatywa ma na celu zalanie i przejęcie takiego serwera. Twórcy wydarzenia chcą zebrać około 2000 osób i rozdzielić je mniej więcej po równo, po stronie Hordy i Przymierza.

Zabawa rozpocznie się na europejskim serwerze już 5 marca.

Akcja okazała się strzałem w dziesiątkę. Liczba chętnych przerosła oczekiwania i zamiast spodziewanych 2000 w“otwarciu” TBC Classic wzięło udział ponad 3000 osób.

Dzięki temu zobaczyliśmy obrazki, których nie widziano w klasycznym Azeroth od dawien dawna. Pozajmowane miejscówki, kolejki do NPC, chaos w początkowych miastach itd. 

Jeszcze raz potwierdza się fakt, że dla społeczności World of Warcraft nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli się tylko chce, można wszystko obejść.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube