Taktyczny karabin szturmowy już dostępny w Fortnite Battle Royale

Https  blogs images.forbes.com davidthier files 2019 05 capture 16 1200x628

W Fortnite bez zmian, nowy tydzień, nowa aktualizacja zawartości. Niedawno wystartował 9 sezon zmagań w Battle Royale, który ponownie namieszał na polu bitwy. Teraz z kolei dowiadujemy się, że wyposażenie powiększa się o nową zabawkę - taktyczny karabin szturmowy.

Taktyczny karabin szturmowy dostępny jest w wariancie rzadkim, epickim oraz legendarnym. Jest w pełni automatyczną bronią, którą można znaleźć w łupach luzem, skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia i automatach do sprzedaży przedmiotów. W starciach na bliski dystans broń ta ma niewielki rozrzut, jednak w walce na duże odległości jest mniej skuteczna od innych karabinów szturmowych.

Poza tym, ponownie zmniejszono wytrzymałość Kulowozu, który ma już tylko 150 punktów wytrzymałości. Tommy gun również został osłabiony, a do tego wycofano z gry kompaktowy pistolet maszynowy.

Z rzeczy ważnych, nowości tego sezonu, czyli strumienie powietrzne, nie blokują już możliwości budowy. Gracze lecący w strumieniu powietrznym niszczą przy zderzeniu obiekty zbudowane przez inne osoby.

Jeśli ktoś jest zainteresowany Ratowaniem Świata, to dodano nową symulację Gier Wojennych -  Mgielne kokony. W sklepie okolicznościowym pojawił się zaś nowy bohater. I to by było w zasadzie tyle.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

7 komentarzy