Tales of Fantasy - zapowiedź, screeny

Missing

 Firma IGG poinformowała nas o intensywnych pracach nad nowym spektakularnym mmorpg 3d o nazwie Tales of Fantasy. Projekt jest można powiedzieć, że na ukończeniu gdyż całkiem niedługo mają wystartować alpha testy ToF'a. W oficjalnej notce od IGG nie otrzymaliśmy informacji na temat tego czy gra będzie dostępna bezpłatnie, ale jak pokazuje polityka firmy nie ma czego się obawiać... IGG w końcu słynie z mniej lub bardziej udanych projektów darmowych gier MMORPG.

Tales of Fantasy

Tales of Fantasy zapowiada się całkiem nieźle pod względem graficznym, według zapowiedzi IGG przy budowie silnika gry zostały wykorzystane jedne z nowszych i najbardziej zaawansowanych technologi animacji 3d.
 
W grze bardzo rozwinięty będzie system mountów. Będzie można używać ich do walki z innymi graczami lub potworami. Ulubiony rumak oprócz walk i samego przemieszczania się pomiędzy bogatymi lokacjami świata Ashland będzie mógł służyć jako wierzchowiec w konnych wyścigach. Ten punkt jest bardzo ciekawy, ponieważ w Tales of Fantasy będzie można się ścigać w specjalnym trybie gry z innymi graczami (coś jak Need for speed tylko, że na koniach).

Tales of Fantasy

Całość wygląda całkiem, całkiem, ale z ostateczną opinią wstrzymamy się do Open Bety. Jak zwykle będziemy informować Was na bierząco o wszelkich nowinkach w Tales of Fantasy.

 

Zobacz także

0 komentarzy