Teamfight Tactics deklaruje wydanie pełnoprawnej przepustki sezonowej

Key art space

Riot Games informuje, że to koniec testów przepustki sezonowej/bojowej w Teamfight Tactics. Oznacza to, że wraz z debiutem Galaktyk, czyli nowej aktualizacji, która wywróci zabawę do góry nogami, gracze otrzymają pełnoprawną wersję przepustki z nagrodami kosmetycznymi. Deweloperzy twardo zapewniają, że wszelakie atrakcje, czy to z wersji darmowej, czy płatnej, będą czysto kosmetyczne i nie zapewnią żadnej przewagi w grze.

Teamfight Tactics: Galaktyki oficjalnie zdejmie status beta z systemu przepustek. Darmowa przepustka będzie wyglądała tak jak poprzednio — będzie udostępniać te same rodzaje i ilości nagród — a oprócz niej udostępniona zostanie także płatną wersję wypełnioną dodatkowymi nagrodami i ulepszoną zawartością kosmetyczną, która odblokowuje się w trakcie gry.

Wszyscy zachowają dostęp do nagród darmowej ścieżki, która będzie oferować tę samą ilość i rodzaj nagród co poprzednio. Ulepszenie przepustki do wersji Galaktyki+ zapewni Wam dodatkowy worek nagród. Gdy kupicie Przepustkę Galaktyki+, automatycznie odblokujecie wszystkie ulepszone wersje nagród, które udało się wam do tej pory zdobyć, więc niczego nie stracicie. Swoje dotychczasowe postępy oraz nagrody wybranej ścieżki możecie sprawdzić w zaktualizowanym centrum TFT.

Przepustka Galaktyki+ TFT będzie kosztowała 1350 RP. W ramach tej przepustki można gromadzić PD do godziny 20:00 9 czerwca 2020 roku i również do tego dnia będzie można ją kupić. Czego można spodziewać się po przepustce? Małych Legend, aren, emotek oraz wybuchów. To najnowsza zawartość, która modyfikuje cząsteczki obrażeń waszych Małych Legend i jednostek. Pojawia się w trzech różnych wariantach, z których każdy kolejny ma oraz większy wpływ i rozmach.

Riot Games zaznacza również, że pozbyło się Kul Oświecenia, które zastąpione zostały stałą liczbą Punktów Doświadczenia. Nie ma również limitu dla PD zdobywanych za granie, więc możecie być spokojni, że stale będziecie robili postępy w ramach przepustki. Modyfikacji ulegną również misje, które staną się o wiele bardziej zróżnicowane.

Zobacz także

5 komentarzy