Teamfight Tactics: Galaktyki przez 2 tygodnie bez Galaktyk

Screenshot 2020 02 19 dev introducing tft galaxies league of legends

Ostatnio informowałem Was, że Teamfight Tactics oficjalnie wędruje na urządzenia mobilne, a do tego w grze rozpoczyna się nowy sezon. Riot Games rezygnuje z mechaniki Żywiołów na rzecz Galaktyk, które mają dodać nieco świeżości zabawie. Szkopuł w tym, że na ten moment nie są dostępne. Dlaczego?

W patchu startowym, czyli 10.6 nie będzie żadnych Galaktyk. Następnie w patchu 10.7 Riot wprowadzi mechanikę z Galaktykami (mniej więcej dwa tygodnie po premierze). Twórcy tłumaczą to tym, że potrzebują tego jednego patcha, aby ustabilizować normalny stan gry i dać Wam szansę na zapoznanie się z nową rotacją (szczególnie tym, którzy nie mieli okazji grać na serwerze testowym), dlatego jeden patch będzie pozbawiony Galaktyk.

To opóźnienie da również trochę więcej czasu na ich lepsze przygotowanie. Riot Games podobno wciąż zastanawia się, jak często powinny się pojawiać (na serwerze testowym 80% gier było normalnych, 10% w Neekowersum i 10% w Purpurowej mgle), ile ich powinno być i jak najlepiej Was informować, w której Galaktyce właśnie się znaleźliście. Chcą też na początek udostępnić więcej niż dwie Galaktyki.

Czyli w patchu 10.7 znajdziemy zapewne (część może przesunąć się do 10.8):

  • Neekowersum — każdy gracz zaczyna z Pomocą Neeko.
  • Liliowa mgławica (wcześniej Purpurowa mgła) — w pierwszej karuzeli są tylko bohaterowie 4. kategorii.
  • Sektor wymiany — pierwsze odświeżenie w każdej rundzie jest darmowe.
  • Superzagęszczona — po osiągnięciu 5 poziomu gracze otrzymają darmową Siłę Natury.
  • Nie Takie Małe Legendy — Małe Legendy mają na starcie więcej zdrowia i są większe.

Bawcie się dobrze!

Zobacz także

8 komentarzy